Natři si své OKNO

chtěla bych vás  upozornit na možnost spolupodílet se na údržbě našeho kostela…Vymysleli jsme akci NATŘI SI SVÉ OKNO.

Snad vás zaujme jako zaujala násJ.

Na kostele, z vnější strany, je potřeba natřít okenní rámy. Oken je asi 15.

Jedna možnost by byla vyhlásit termín společné brigády, ale ne všichni v době prázdnin budou mít volno ve stejný den.

Druhá možnost je dát jednotlivá okna našim rodinám a farníkům „ k adopci“.

O svěřené okno se pak během prázdnin postaráte, jak budete mít vy sami čas. Okno bude potřeba natřít,

ale i nejdříve k natírání patřičně připravit. Zkuste se, prosím, do společné práce zapojit a přihlásit se o okno co nejdříve.

Koordinátorem prací bude Václav Fritz/ mobil 774 609 107.

U něho se můžete o okno přihlásit, on vám volné okno přidělí. Domluvíte si čas natírání, vydá vám barvu, štětky a žebříky.

Budeme moc rádi, pokud se do akce NATŘI SI SVÉ OKNO zapojíte a věříme, že i vám samotným přinese

„vaše okno“ radost.

Výzva je především pro celé rodiny, pro mladé, ale i starší (natírat se budou i dveřeJ.)

Předběžný zájem můžete psát i na email. Je připravená tabulka s okny a jejich polohou.

Budu se těšit na první zájemceJ.